články,  novinky

Není program jako program…

Netrvalo mi moc dlouho, než jsem si v hlavě poskládala, proč nechci dělat předtočené on-line programy. Protože jsou neaktuální, nejsou individuální, chybí v nich osobní přístup a kontakt. Všechno, co je pro mě důležité a s čím tvořím #udrzksicht. Na druhou stranu se mě stále hodně z vás ptalo, jestli nějaký on-line program nebude. A musím přiznat, že mi naopak trvalo celkem dlouho, než jem si vymyslela takový, se kterým se můžu ztotožnit a do kterého bych vás ráda pozvala. Povedlo se, v mé hlavě i na webu je otevřený 3 měsíční on-line program, který je velmi, velmi výjimečný. Není totiž tak moc on-line.

Obsahuje 3 individuální lekce, při kterých se společně potkáme a vše vám společně nastavíme na míru. Každý týden vám v mailu přistane video s předtočenou lekcí, která je aktuální, vychází z toho, co právě učím a žiju a reaguje i na vaše potřeby. K videím dostanete i hromadu informací v mailu, který osobně tvořím a obsahuje vždy ty nejžhavější novinky ze světa face beauty. Můžete se taky těšit na dva živé workshopy a už teď vím, že nemalé množství bonusů. Protože svoji ksichtící se rodinu mám ráda pohromadě a jsem šťastná, když můžu jejím členům dělat radost.

Co je v tomto programu doslova exkluzivní, to jsou kosmetické dárky od těch, se kterými dlouhodobě spolupracuji. Balíček s certifikovanou gua shou a produkty, které budete při masážích i denních rituálech milovat vám připravili v Gravitas.

Discovery set kompletní pečující řady značky CODEX BEAUTY LABS, kterou denně používám, pro vás mají nachystaný v Líčírna Organics.

Program je aktuálně otevřený pro 5 z vás a to proto, abych dokázala dostát své předsavě non-stop podpory a individuálního přístupu ke každému, kdo se rozhodne se mnou ksichtit.

Tohle zkrátka není jen tak nějaký on-line program, tohle je #udrzksicht!

A já se těším na ksichtění s vámi :-*

Vaše Marta

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *