Informace pro opakované platby

Prodej online kurzů a videí- www.udrzksicht.cz

V případě Měsíční nebo Roční je platba realizována prostřednictvím platební karty zadané Uživatelem při procesu objednávky zvoleného placeného tarifu.

Princip opakovaných plateb

  • Po vyplnění objednávky a stistknutí tlačítka DOKONČIT NÁKUP, budete přesměrování na zabezpečenou stránku pro platbu kartou.
  • Online platby pro nás zajišťuje platební brána GoPay
    Na rozhraní platební brány zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.
  • Po dokončení platby budete přesměrováni zpět na naše stránky. Po úspěšné realizaci transakce předá brána informaci o provedení platby, na základě které provedeme zpřístupnění Aplikace v rozsahu zaplaceného tarifu. Aplikace se jmenuje Klub a je spuštěna na doméně https://udrzksicht.cz.
  • Následně bude fixní platba probíhat v intervalech (měsíční nebo roční), vždy buď následující měsíc ve stejný den jako byla odeslána první platba nebo v případě ročního ve stejný den a měsíc jako byla odeslána první platba. Vše probíhá automaticky a nemusíte zadávat údaje k platební kartě. Po každé platbě dostanete do emailu daňový doklad (fakturu).
  •