články

#UDRZKSICHT ABO

Jedinečný prostor, který jsem pro vás vytvořila. Protože #udrzksicht už ávno není jen o obličejové józe. Je to celený systém který vznikl na základě mých zkušeností, studia, touhy objevovat, možnosti spolupracovat s těmi nejlepšími v oborech, které souvisí nejen s naším vzhledem, ale i s naším zdravím, sebeláskou a štěstím. Vítejte a užijte si to :-***

 

Vaše Marta

#udrzksicht ABO!

Vítám vás v #udrzksicht ABO!

Jedinečném konceptu měsíčního předplatného, ve kterém společně vybudujeme cestu k obličeji, který bude zrcadlit vaši duši. Je jen na vás, jakou intenzitu si zvolíte, vy rozhodujete o tom, jak dlouho se budeme potkávat. Já vám nabízím všechno, co umím a s láskou se o to s vámi budu dělit v průběhu lekcí, které půjdou do hloubky toho, jak nejen vypadat, ale hlavně se cítit dobře.

UDRŽOVAČKA

Předplatné pro ty, které chtějí udržet svůj ksichtík v kondici, preventivně předcházet jeho viditelnému úpadku a změnám. 

CESTA KE ZMĚNĚ

Předplatné pro ty, které chtějí aktivně pracovat na změně, zajistit svému obličeji co nejpomalejší cestu k výrazným projevům stárnutí, zastavit čas. 

ELIXÍR

Předplatné pro ty, které chtějí proniknout do principů face yogy a péče o obličej podporující přirozené procesy omlazení a udržení kondice do dalších desítek let. 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem #udrzksicht ABO!

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *